Kontakt

 

Zubní centrum Ořechovka

Zubní centrum Ořechovka se nachází v klidném prostředí městské čtvrti Ořechovka v Praze 6, v přízemí prvorepublikové vily. Po příchodu k nám vás jistě potěší příjemné prostředí a vlídný personál. Zubní péči poskytujeme nejen česky hovořícím, ale také zahraničním pacientům, se kterými jsme schopni komunikovat anglicky, německy, francouzsky a španělsky.
Před zubním centrem je  k dispozici dostatek parkovacích míst, ale je zde modrá parkovací zóna. Jsme také velmi dobře dostupní MHD.

Zubní centrum Ořechovka
Na Ořechovce 67,
162 00 Praha 6

+420 233 352 704
+420 773 670 067
info@orechovka67.cz

 

 

qrcode

Kontaktní formulář

  JAK SE K NÁM DOSTANETE?

  AUTEM
  Před naším zubním centrem bez problémů zaparkujete, ale protože je zde modrá parkovací zóna, musíte mít parkovací oprávnění pro území Prahy 6, nebo musíte zaplatit parkovné prostřednictvím webové aplikace Virtuální parkovací hodiny (mpla.cz/praha), kam je potřeba zadat pro část před ordinací kód: P6 - 1723 nebo můžete parkovat ve fialové zóně, která je nejblíže v Cukrovarnické ulici (mezi ulicí V průhledu a Na průseku), kde můžete zaplatit přes uvedenou aplikaci nebo přes parkovací automat. Pokud pojedete od střešovické vozovny, je nejjednodušší zabočit rovnou do ulice Na Ořechovce a téměř na konci, když silnice začíná klesat k viaduktu, odbočit vlevo do jednosměrky (je tu značka Průjezd zakázán). Po cca 150 metrech naleznete na vile po levé straně označení Zubní centrum Ořechovka. Za námi je turecká ambasáda (většinou před ní stojí policie).

  MHD
  Nejjednodušší je cestovat tramvají č.2 nebo č.1, vystoupit ve stanici Ořechovka a sejít parčíkem z kopce. V pořadí třetí příčná ulice (hlavní), je Na Ořechovce. Zde se dejte doleva a jděte pořád podél plotů, až zabočíte do jednosměrky (označené Průjezd zakázán). Po cca 150 metrech je naše zubní centrum. Cesta od zastávky tramvaje trvá zhruba 10 minut, ale pro první návštěvu u nás se vyplatí vzít si mapku. Jezdí sem také autobus č. 216 (vystoupit na zastávce Pod vyhlídkou), kterým můžete jet ze stanice metra Bořislavka, ale ten má velice dlouhé intervaly.

  _MG_61391
  1500x1020pic_0044__MG_54031.jpg
  _MG_61661