Názory

Pro mě to bylo 100% kvalitní a moderně provedené ošetření. Měl jsem velký kaz, o kterém jsem nevěděl a začal mě zlobit týden před plánovaným odjezdem do zahraničí.

Pan doktror byl ochotný mě ošetřit v co nejkratším možném termínu, absolutně bezbolestně. Přesně tak si představuju odborně provedenou péči

Peter Kubík, Řidič

Do Zubního centra Ořechovka chodím již druhým rokem. Nejprve jsem si myslela, že jdu k lékaři jen na preventivní prohlídku, ale to jsem se velice zmýlila. Pan doktor díky své pečlivosti a preciznosti odhalil kazy, o kterým jsem neměla ani tušení. Postupně je opravil a také mi vysvětlil postup řádné hygieny, která je nejdůležitější. Chtěla bych mu touto cestou poděkovat, protože se opravdu cítím skvěle a již se mi nestalo, že by mě začal bolet zub. Moc a moc doporučuji.

Lisa Whistler, Fotomodelka
http://demolink.org

Z dosavadních návštěv zubaře jsem neměl nejlepší pocity. Po návštěvě Zubního centra Ořechovka musím ale změnit názor. Před ošetřením, během i po ošetření jsem se cítil příjemně. Dovolím si říci, že jsem si i odpočinul. Lékařský tým na mne působí pozitivním dojmem, stejně jako velmi kvalitní vybavení. Dostalo se mi prvotřídní péče a ochoty. Návštěvu Zubního centra Ořechovka vřele doporučuji a těším se na další.

Bert Berto, Webdesigner
http://berto.cz